Vstupenky

Update Days: MAUI je dvoudenní hybridní konference, která se koná Sledovat ji můžete přímo v místě konání v Paze nebo online prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

2 dny konference networking diskuzní zóna live-stream záznamy přednášek

Varianty registrací

Standardní vstupenky

Vstupenka pro osobní účast na oba dny konference v anglickém jazyce Update Days: MAUI konající se v Comfort Hotelu Prague. Vstupenka nezahrnuje online sledování live-streamu všech přednášek, zahrnuje pouze záznamy přednášek dostupné po skončení konference.

01
Early Bird do 31. ledna od 16. listopadu Vyprodáno
6 300 bez DPH
02
Regular do 28. února od 1. února Vyprodáno
7 900 bez DPH
03
Last Minute do 23. března od 1. března Vyprodáno
9 900 bez DPH
04
Student do 23. března od 16. listopadu Vyprodáno
3 500 bez DPH

Online registrace

Tato varianta vstupenky dovoluje online sledování live-streamu všech přednášek Update Days: MAUI bez osobní účasti na akci.

05
Online Individual do 23. března od 16. listopadu Vyprodáno
5 300 bez DPH
06
Online Team do 23. března od 16. listopadu Vyprodáno
15 900 bez DPH

Máte zájem o individuální nabídku?

Pokud byste měli zájem o větší počet registrací, například pro celý vývojářský tým, můžeme vám sestavit individuální nabídku. V takovém případě nás prosím kontaktujte na [email protected].

Máte speciální požadavky?

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně nákupu registrací na konferenci Update Days: MAUI nebo potřebujete s nákupem poradit, napište nám na [email protected].

Storno podmínky

Vstupenku na konferenci Update Days: MAUI je možné stornovat nebo bezplatně převést na jinou osobu. Při stornování vstupenky v termínu dřívějším než 30 dnů do konference je účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny vstupenky, při stornování měně než 30 dnů do konference je pak již 100% z ceny vstupenky.