Přenášející

Užijte si dvoudenní konferenci se světovými experty a ponořte se do tématiky technologie . NET MAUI.

Gerald Versluis

Gerald Versluis

Senior Software Engineer, Microsoft

Gerald Versluis je softwarový inženýr ve společnosti Microsoft, a spolupodílí se na technologii .NET MAUI. . Během své více než desetileté kariéry se zabýval vším, od frontendů po backendy a vším mezi tím, a to s využitím Azure, ASP.NET a všech dalších vymožeností .NET. Ale teprve když objevil kouzlo Xamarinu, skutečně se zamiloval do mobilního a multiplatformního vývoje, stal se aktivním členem komunity a sdílí své znalosti prostřednictvím psaní, tweetování a prezentací. Když zrovna nezachraňuje svět softwaru, najdete ho na Twitteru @jfversluis, na blogu https://blog.verslu.is nebo při natáčení videí na jeho kanálu YouTube.

Leomaris Reyes

Leomaris Reyes

Software Development Expert at Platzi

Leomaris Reyes je Microsoft MVP, vedoucí studentského týmu v Platzi, softwarová inženýrka z Dominikánské republiky s více než šestiletou praxí v oblasti vývoje softwaru. Držitelka Certifikace mobilního vývojáře pro Xamarin.

Pieter Nijs

Pieter Nijs

Microsoft MVP, Senior .NET Consultant @ Xpirit

Pieter se věnuje především mobilnímu a cloudovému vývoji v kombinaci s DevOps. Zajímá se především o Microsoft stack, což znamená technologie a nástroje jako .NET, C#, Xaml, Xamarin, MAUI, UWP, Azure, Visual Studio, Git, Azure DevOps.
Pracuje jako seniorní konzultant .NET, zaměřuje se především na Xamarin, MAUI, vývoj pro Windows a Azure. V práci i ve volném čase neustále pracuje a hraje si s těmito i dalšími novými technologiemi.

Jesse Liberty

Jesse Liberty

Microsoft MVP, Popular book Author

Jesse Liberty se specializuje na C#, Xamarin.Forms, git a .NET MAUI. Je certifikovaným vývojářem Xamarin, Xamarin MVP a Microsoft MVP.
Liberty je moderátorem populárního Yet Another Podcast a autorem více než desítky nejprodávanějších knih o programování.
Je také autorem mnoha online kurzů o všem od Azure po Xamarin pro Pluralsight, LinkedIn Learning, Udemy a Packt.
Jesse byl technickým evangelistou společnosti Microsoft, významným softwarovým inženýrem ve společnosti AT&T; softwarovým architektem pro PBS a viceprezidentem pro informační technologie v Citibank a působil jako pedagog na Brandeisově univerzitě.
Je uznávaným odborníkem a vystupuje na konferencích po celém světě.

Roman Jašek

Roman Jašek

RIGANTI, Microsoft MVP

Roman je Microsoft MVP, který pracuje jako software architekt ve společnosti RIGANTI. Jeho hlavní oblastí je vývoj mobilních aplikací pomocí Xamarin a MAUI. Také se zabývá dalšími oblastmi kolem .NET, včetně vývoje webového backendu v ASP.NET, cloudových služeb pomocí Azure a dalšími souvisejícími oblastmi. Ve svém volném čase se Roman věnuje organizování přednášek a konferencí v rámci Windows User Group a vyučuje vývoj aplikací v .NET na univerzitách v Brně.